Julianow

Budynek wielorodzinny – Julianów Łodź

K_001ak_02k_03k_04a k_05k_06

Zespół projektowy: arch. Jerzy Korszeń, arch. Hanna Klimczak, arch. Ewelina Tomaszewska, arch. Katarzyna Widzińska, arch. Aleksandra Lewicka. Wizualizacje autorstwa arch. Przemka Metko.

Julianów Park to nowa inwestycja Studio 3, która została zaprojektowana w północnej części Łodzi – w prestiżowej, willowej dzielnicy Julianów przy ulicy Przedwiośnie 27. Jest to wyjątkowo spokojna, zielona i malownicza okolica poprzecinana cichymi uliczkami, wzdłuż których położone są szpalery drzew. Jest to zabudowa mieszkaniowa skierowana do osób doceniających komfort mieszkania w mieście, jednocześnie ceniących spokój, ciszę i bliski kontakt z przyrodą. Inwestycja – Apartamenty Julianów spełnia te wysokie wymagania, a dzięki swojej lokalizacji jest unikalną propozycją na łódzkim rynku mieszkaniowym. Projektowany budynek jest niedużej skali, bo liczy jedynie trzy kondygnacje nadziemne. Pozwoliło to stworzyć kameralną enklawę w sercu spokojnego osiedla. W budynku zaplanowano 27 mieszkań o powierzchniach od 55 do 140 m2, natomiast miejsca parkingowe przewidziane są w podziemnym garażu wielostanowiskowym.

Nowoczesna, lekka, rozczłonkowana bryła budynku spięta jest szklaną galerią biegnącą wokół zielonego dziedzińca. Duża leśna działka z starodrzewem oraz mała ilość mieszkań pozwolą mieszkańcom zapomnieć o zgiełku wielkiego miasta. Duże przeszklenia, tarasy i balkony, drzewa na sąsiednich działkach zapewnią przyszłym lokatorom komfort przebywania w przyjaznym otoczeniu natury.

www.julianowpark.pl