czwartakow

Budynek wielorodzinny przy ul. Czwartaków w Lublinie

Projekt zakłada wyburzenie istniejącego bliźniaka przy ul. Czwartaków w Lublinie i postawienie w jego miejsce nowego budynku wielorodzinnego, mieszczącego 2 mieszkania (w tym jedno dwupoziomowe), lokal użytkowy w parterze oraz garaż na 2 samochody.

Projektowany budynek to 3 piętrowa plomba z piwnicą pod częścią budynku. Elewacje budynku są zaprojektowane z płytek ceramicznych w kolorze antracytowym np. firmy Infatec, zaś stolarka okienna i drzwiowa jest drewniana meranti lakierowana w technologii i kolorze teak i aluminiowa. Od strony ul. Czwartaków pokoje są doświetlone za pomocą wysokich okien na całą szerokość elewacji, dodatkowo pomieszczenia te posiadają portfenetry. Zaś od strony ogrodu elewacja jest zaprojektowana w postaci szerokich dużych przeszkleń oraz pojedynczych okien po lewej stronie i balkonów.

Od ul. Czwartaków dostępny jest garaż na 2 samochody. Na parterze znajduje się lokal użytkowy z łazienką, z którego dostępne jest wyjście do ogrodu, zlokalizowanego we wschodniej części działki. 

Każde mieszkanie jest wyposażone w balkon. Komunikacja w budynku odbywa się za pomocą schodów oraz windy.